O firmie

Przedmiotem działania firmy NEWBET Sp. z o.o. Sp. K. jest projektowanie, wykonawstwo oraz naprawa posadzek betonowych na terenie całego kraju.

Wieloletnie doświadczenie w oparciu o niezawodne rozwiązania technologiczne oraz potencjał, którym dysponujemy pozwala nam kompleksowo zrealizować najtrudniejsze zadania w zakresie świadczonych usług.

Nasza kadra kierownicza oraz pracownicy posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, a posiadany przez nas wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt i narzędzia zapewniają wykonanie zleconych prac na najwyższym poziomie.

Podstawą naszych działań jest dokładna analiza potrzeb każdego klienta, do którego dostosowujemy wybór technologii wykonania przy użyciu najlepszych materiałów.

Z racji rozwoju naszej firmy oraz coraz większej popularności betonowych posadzek dekoracyjnych, postanowiliśmy powołać do życia Betonową Pasję. Nasza marka powstała z myślą o osobach, które marzą o podłodze wyjątkowej i niepowtarzalnej. Taka właśnie jest podłoga z betonu, a My dokładamy wszelkich starań, aby wydobyć z niej to, co najlepsze.

Poniżej znajdziecie Państwo link do naszej strony:
https://betonowapasja.pl/

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować takie rozwiązanie techniczne jak:

  • wykonanie betonowych posadzek przemysłowych spoinowych i bezspoinowych,
  • wykonanie betonowych nawierzchni dróg i placów,
  • wykonanie posadzek żywicznych,
  • wykonanie posadzek szlifowanych,
  • wykonanie podbetonów.

Gwarancja dotrzymania terminu

Dziesiątki zadowolonych klientów

Sieć zaufanych dostawców

Gwarancja jakości
Nasi klienci

Dołącz do naszych zaufanych partnerów


Contact Us